درباره ما

درباره شرکت توان ترخیص

تاریخچه شرکت توان ترخیص

مدیر عامل اقای جعفر رازی متولد 1337 از سال 1351 شروع بکار ترخیص نموده است که در ان زمان فقط سه گمرک مهر اباد . جنوب تهران و گمرک ارشاد ( شاه پسند قدیم) در تهران فعالیت داشته اند وگمرکات فعلی هنوز دایر نبوده اند . از اوایل سال 1355 تا 1357 در بازرگانی همایون فعالیت داشته ودر همان سال به خدمت سربازی اعزام میشوند و سپس از سال 1359 تا اواخر 1369 نزد بازرگانی خداپرست بوده اند. مدیر عامل پس از سالها فعالیت در زمینه بازرگانی تصمیم به استقلال در شغل خود گرفتند و از اوایل سال 1370 تا کنون شرکت توان ترخیص به مدیریت اقای جعفر رازی فعال میباشد وهمچنین این مجموعه در تلاش و تکاپو میباشد تا بهترین خدمات رابه تجار . صاحبان مشاغل و صادر کنندگان ارائه نماید .

خدمات شرکت توان ترخیص

  • مشاوره در امور ترخیص و واردات
  • ترخیص کالا در کمترین زمان ممکن
  •  افتتاح شعبه برون مرزی توان ترخیص در کشور ترکیه از سال 2012 )
  • حمل از مبدا و تحویل تا مقصد
  • دارای انبار استریپ در بندر عباس
  • ترخیص تخصصی ماشین الات چاپ - کاغذ - مرکب و ملزومات چاپی
  • ترخیص تخصصی تجهیزات پزشکی و مواد اولیه شیمیایی

گروه بازرگانی توان ترخیص با بهره گیری از ربع قرن تجربه خود در زمینه خدمات یاد شده و با به کارگیری تکنولوژی‌های روز و کادر تجاری مجرب و آموزش دیده  آماده ارائه خدماتی نوین در زمینه فعالیتهای تجاری خود به صاحبان مشاغل و کار افریننان میباشد می‌باشد.

پیام مدیرعامل

با یاری خداوند متعال و همکاری کارشناسان مجرب توانسته ایم زمینه ای برای پیشرفت و بهبود چشمگیر در کلیه مراحل کاری خود شده ایم. امید است با ادامه این روند باعث تسریع در روند ترخیص و خدمات گمرکی و بازرگانی کشور شویم.


نظرات مشتریان

نظر به همکاری صمیمانه سه ساله شرکت اوژنگ با توان ترخیص تا کنون ، خالی از لطف نمی‌باشد که مراتب رضایت خود را به اطلاع آن شرکت محترم برسانیم.

ایمان صادقیان رییس هیات مدیره اوژنگ

احتراماً بدینوسیله مراتب رضایتمندی خود را از عملکرد توان ترخیص در خصوص انجام امور گمرکی شرکت و نیز پشتیبانی و ارائه خدمات مربوطه اعلام میدارم.

پیمان فراهانی جانشین مدیر عامل دیتالایف گیفت

بدینوسیله از همکاری صمیمانه و پیگیری مداوم شما در زمینه مشاوره امور گمرکی شرکت و خدمات مرتبط با آن قدردانی می‌نماییم.

محمد علی تبریزی مدیر عامل شرکت ناروین کالا


loading...

لطفا منتظر بمانید...